I n f o r m a c i o n
Kategori Librash

Mbydheni Libra Parashkollor

Mbydheni Metoda pėr Fillestarė

Mbydheni Metoda Mesimi

Mbydheni Pergatitje per Provimet

Mbydheni Libra Gramatikore

Mbydheni Fjalore

Mbydheni Libra Leximi Anglisht

Mbydheni Literature per Mesuesit

Mbydheni Linguistikė e Aplikuar

Mbydheni Tekste universitare

Mbydheni Oxford Literaturė Akademike
   vizita

   vizitor ne linjė

Lajme tė reja
Abonohuni per tu informuar.
Abonim
Hiq abonimin
23 Abonentėt
Metoda Mesimi - Metoda per tė rritur/Mbi 19 vjeē


Metoda Mesimi -->
Faqe e lexuar 5145 herė


Printoni artikullin Printoni artikullin

Vini re! Njoftim
Njoftimi-al-2.png
Car, Auto Insurance
Njė vėshtrim i shpejtė mbi disa tituj
librari-oxford.com librari-oxford.com librari-oxford.com

On_Course_IELTS

Njė titull intensiv qė synon pregatitjen e kursantėve pėr modulet akademike tė provimit IELTS. 
 New 2013- Botim i 2-tė
Njihuni me detaje tek seksioni Produkte tė reja. 


SPEAK_NOW_Course

Speak Now! NEW Communicate with Confidence
SPEAK NOW! Ėshtė njė kurs me 3 nivele, i ndėrtuar pėr tė zhvilluar aftėsinė e tė folurit tek nxėnėsit dhe kursantėt. I fokusuar tek kjo nevojė e jo-anglisht-folėsve, kjo metodė ju mundėson kursantėve njė rezultat praktikim tė tė mėsuarit me sukses.
Mė shumė hollėsi do t’i  gjeni tek kategoria New Products.
Mundet gjithashtu tė vizitoni faqen e internetit nė: www.oup.com/elt 

 
Zgjidh Fjalorin ose Gramatiken

Selector_Dict_Grammar.jpg

Klikoni vetė nė linkun: 
www.oup.com/elt/dictionaryselector

Shikoni po ashtu ju vetė duke klikuar:
www.oup.com/elt/grammarselector

Seria READ and DISCOVER - LEXO dhe ZBULO

Read and Discover
Seria READ and DISCOVER- LEXO dhe ZBULO

Pėrmban lexime tė stilit jo-letėrsi dhe ėshtė e dizenjuar nė 6 nivele

Nė tė gjitha librat e kėsaj serie jepen pėr lexuesit tema tė ndryshme dhe tė shoqėruara me fotografi plot ngjyra tė cilat tėrheqin interesin e nxėnėsit. 
╦╦ Mėsuesit i ofrohen materiale online direkt nga faqja e Oxford University Press...
Klikoni tek njė nga seksionet  Readers nė menynė majtas "Kategori Librash" pėr detaje tė tjera rreth serisė.
Everybody_Up-2557.jpg

Bring excitement to your classroom
with
Everybody Up,
the new 7-level course

Experience the magic
of a High Quality 
PortaL © Mars 2010-Reproduction interdite

T O P